metin2 pvp sunucu Seçenekler

Auto patcherinize logo eklenir temel sahife eşya ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading ekranlarını bileğdavranıştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Tek core konstrüksiyonsına sahip 1 hat kucakin maruz maksimum rakamdır.

Aktör nüshanıza göre size akla yatkın olan paketi tercih edebilirsiniz. Online skorları kişinin kullanımına gereğince bileğmeselemektedir.

Server files versiyonları mevcuttur her ahit gündeş versiyon kullanıvermek iyidir 40k files örneğin şuanda en güncel olması geçişsiz. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk parti game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun muhtevain bizlere 

düzenli ufak yollu kellelayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada canipına kar sözır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu medarımaişetlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Onat midi seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıdöl yatağı. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olabilir amma dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa sakın bulaşmayın sair eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 laf üzerine bilginz yoksa münezzeh durun.

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1200 Yalnızca core ve hat yapısına sahip oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme meslekleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2000 Yalnızca core ve hat yapısına sahip oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme teamülleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1600 Vahit core ve hat strüktürsına sahip oyunlar göz at ciğerin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Şirket aracılığıyla lüzumlu incelemer hala tamamlanmadı. Veri geldiğinde kesinlikle sizinle paylaşacağız.

Sahne sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/iptal yahut trok kabilinden meselelemler muhakkak yoktur.

Ve Bu bir süre devam etti bunun adaletsiz olduğunu düşünen oyuncular piyasayı terk etmeye esaslamışken pvp sahipleri bir hamle yaparak editsiz metin2 pvp serverler piyasasına giriş yaptı ve aktör kaybının önüne geçmiş oldular işte bu tarihten itibaren piyasa filvaki tüm dünyada ivme kazandı.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yalnızca core kuruluşsına malik 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı tekrar dağıtılacak. Herkese en âlâ bölgeler muhtevain adil bir şans çıkarmak muhtevain, birleştirmeden hoppadak sonrasında loncanla baş başa etkinliğe zalimlabilirsin:

Baziçe sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma veya değiş üzere anlayışlemler kategorik yoktur.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *